Министрите на външните работи на България, Гърция, Румъния и Хърватия проведоха среща в рамките на участието си във форума на ПСЮИЕ на 1 юни т.г. в София. Като представители на страни-членки на ЕС от региона те се съгласиха да провеждат редовни неформални дискусии по теми от взаимен интерес с цел да допринасят за политиките на ЕС.