Министър Клисарова Пожела Успех На Абитуриентите От Математическа Гимназия „Д-Р Петър Берон“ Във Варна

Министър Клисарова Пожела Успех На Абитуриентите От Математическа Гимназия „Д-Р Петър Берон“ Във Варна

„Дъждът и слънцето след него ясно ви показаха, че тежкото вече е минало и предстоят светли дни в живота ви. Бъдете здрави и успявайте!“, пожела на абитуриентите от Варненската математическа гимназия „Д-р Петър Берон“ министърът на образованието и науката проф. Анелия Клисарова. 

Преди тържеството в двора на училището, част от което премина под проливен дъжд, министър Клисарова имаше среща с общинските съветници от Постояната комисия „Наука и образование“  към Общински съвет - Варна. Обсъдени бяха възможностите за оптимизация на училищната мрежа в града, както и промени в наредбата, която регламентира приема на ученици.

 

Водещи новини

Времето