Заместник-министърът на регионалното развитие и благоустройството Николай Нанков ще се срещне днес с представители на транспортния бранш във връзка със старта на тол системата от 1 март.
След края на срещата, в 16.30 часа, в Министерството на регионалното развитие и благоустройството ще бъде направено кратко изявление за медиите.
Влизането в сградата на МРРБ ще става срещу представяне на журналистическа карта.