Военнослужещи от Сухопътните войски разузнаха и унищожиха невзривен боеприпас, открит в частен дом в с. Бяга, област Пазарджик
При спазване на всички мерки за безопасност ръчната граната беше унищожена днес, 26 февруари, на учебен полигон „Червен“.
Специализираният екип действа на основание отправено искане от главния секретар на МВР и по разпореждане на командира на Сухопътните войски генерал-майор Михаил Попов.