Военнослужещи от Сухопътните войски унищожиха невзривен боеприпас
При направения оглед военнослужещите, с ръководител на екипа капитан Димитър Дренски, са установили, че това е изстрел за противотанков гранатомет. Той е бил унищожен на учебен център „Победа”.
Военнослужещите действаха на основание отправено искане на главния секретар на МВР и по заповед на командира на Сухопътните войски генерал-майор Михаил Попов.