Заместник-министърът на регионалното развитие и благоустройството Валентин Йовев ще открие днес, 25 февруари, международното изложение Архитектурно-строителна седмица.
Събитието е с начален час 14.00 и ще се проведе в сградата на Интер Експо Център в София.
Тазгодишното изложение е 20-то поред. На площ от 10 хил. кв. м ще бъдат представени строителна техника, машини, инструменти, изолации, строителни материали, дограми, врати, прозорци, санитарно оборудване, енергийно ефективно, екологично и функционално строителство.
Участници са над 200 компании от България, Турция, Румъния, Германия и Италия.