Омбудсманът Диана Ковачева организира среща-дискусия по искане на граждани, на която с представители на държавни институции, съдебната власт и съсловни организации, ще бъдат обсъдени проблемите със заповедното и изпълнителното производства.
Събитието ще се състои днес, 21 февруари 2020 г., от 14.00 часа в институцията на омбудсмана /гр. София, ул. „Георг Вашингтон № 22/.