Омбудсманът със среща-дискусия по проблеми на гражданите с изпълнителното и заповедното производства

Омбудсманът със среща-дискусия по проблеми на гражданите с изпълнителното и заповедното производства
21 февруари 2020 г.

Омбудсманът Диана Ковачева организира среща-дискусия по искане на граждани, на която с представители на държавни институции, съдебната власт и съсловни организации, ще бъдат обсъдени проблемите със заповедното и изпълнителното производства.


Събитието ще се състои днес, 21 февруари 2020 г., от 14.00 часа в институцията на омбудсмана /гр. София, ул. „Георг Вашингтон № 22/.


Водещи новини

Времето