Председателят на парламента Цвета Караянчева и народни представители участваха във възпоменателната церемония в София по повод 147 години от гибелта на Васил Левски

Председателят на парламента Цвета Караянчева и народни представители участваха във възпоменателната церемония в София по повод 147 години от гибелта на Васил Левски
Председателят на Народното събрание Цвета Караянчева и народни представители участваха във възпоменателната церемония пред паметника на Васил Левски в София. На поклонението по повод 147 години от гибелта на Апостола на свободата присъстваха стотици граждани. Всички присъстващи запазиха минута мълчание в памет на Васил Левски. Прозвуча и химнът на Република България.

Председателят на парламента и народните представители поднесоха венци и цветя пред паметника на Апостола.

Преди това те присъстваха на архиерейската панихида в храм "Света София" и се включиха в шествието до паметника.

Водещи новини

Времето