Министърът На Културата Боил Банов Отдаде Почит Пред Паметта На Апостола На Свободата

Министърът На Културата Боил Банов Отдаде Почит Пред Паметта На Апостола На Свободата


   Министърът на културата Боил Банов отдаде почит пред паметта на Апостола на свободата и поднесе цветя пред паметника на Васил Левски в София.

   Денят, в който отбелязваме 147 години от обесването на Васил Левски, отново е повод да си спомним неговия героизъм, неуморната му работа в полза на народа, неговите уроци по чест и достойнство за поколенията. И последните му думи: „Сичко, каквото съм сторил, сторих го за Отечеството“. Защото неговото безсмъртие започва от бесилото. Дълбок поклон пред паметта и делото на Апсостола!



Водещи новини

Времето