Заедно с министър-председателя Бойко Борисов, министрите на вътрешните работи, на финансите и на младежта и спорта положиха цветя пред паметника на Васил Левски в София по повод 147 години от смъртта на Апостола на свободата.
Те се поклониха пред паметта на великия български революционер.