Столични полицаи изясняват обстоятелствата около извършен грабеж. Сигналът е подаден снощи, около 23 часа. По първоначални данни маскиран мъж нахлул в денонощен магазин в ж.к. „Изток“, заплашил служителя в обекта и отнел наличните от оборота пари. При инцидента няма пострадали.
В рамките на образуваното досъдебно производство са предприети оперативно - издирвателни и процесуално - следствени действия под надзора на прокуратурата.
Полицията издирва извършител на грабеж