Министър Димитров ще представи Националния координационен център към МОСВ

Министър Димитров ще представи Националния координационен център към МОСВ

Министърът на околната среда и водите Емил Димитров ще представи Националния координационен център, изграден в МОСВ. Центърът ще координира работата на институциите по контрола върху дейностите по управление на отпадъците, водните ресурси и качеството на атмосферния въздух.

Събитието ще се състои утре, 13 февруари (четвъртък), от 15.30 ч. в сградата на министерството на бул. „Мария Луиза“ 22.

Поканени са и народните представители от парламентарната Комисия по околната среда и водите.