От днес, 30 януари, грипна епидемия е обявена на територията на област Стара Загора

От днес, 30 януари, грипна епидемия е обявена на територията на област Стара Загора

Регионална здравна инспекция – Стара Загора обявява грипна епидемия на територията на област Стара Загора от днес, 30 януари.

До второ нареждане се ограничават плановите операции и свижданията в лечебните заведения. Преустановяват се женските и детските консултации.

Времето