Народното събрание избра Емил Димитров за министър на околната среда и водите

Народното събрание избра Емил Димитров за министър на околната среда и водите

Народното събрание избра Емил Димитров за министър на околната среда и водите. Новият министър положи клетва пред парламента.

Депутатите приеха решение за персонални промени в състава на Министерския съвет, внесено от министър-председателя Бойко Борисов. С него от поста беше освободен Нено Димов.

Народното събрание продължи работа с обсъждане на второ четене на текстове от законопроекта за маслодайната роза.

Времето