Министър Петя Аврамова в предаването "Още от деня" на БНТ: Направихме много сериозни отстъпки на превозвачите

Министър Петя Аврамова в предаването "Още от деня" на БНТ: Направихме много сериозни отстъпки на превозвачите

Отстъпката, които направихме от първоначално представените обхват и тарифи, е доста сериозна. Това каза министърът на регионалното развитие и благоустройството Петя Аврамова в предаването "Още от деня" на БНТ. Видео от предаването може да гледате тук.