Министрите Маринов и Караниколов бяха в Перник в рамките на действията на кризисния щаб

Министрите Маринов и Караниколов бяха в Перник в рамките на действията на кризисния щаб

След проведената по-рано днес среща с премиера Бойко Борисов и набелязаните мерки за действие предвид кризисната ситуация в Перник,  министрите Младен Маринов и Емил Караниколов бяха на място  на стартиралите ремонтно-монтажни дейности и обследването на трасето на Клон 2 от водопреносната мрежа на гр. Перник. Двамата провериха създадената организация за обследване на трасето, част от което преминава през територията на "Стомана". Целта на обследването е да се установи точната локация на оттечките и дали става въпрос за авария или за нерегламентирано включване в мрежата.

Водещи новини

Времето