Зам.-министър Николай Павлов откри коледния турнир по плуване на “Национален спортен клуб Олимп”

Зам.-министър Николай Павлов откри коледния турнир по плуване на “Национален спортен клуб Олимп”

    Зам.-министърът на младежта и спорта Николай Павлов откри традиционния коледен турнир по плуване на “Национален спортен клуб Олимп”. В състезанието взеха участие 110 деца на възраст между 6 и 12 г. 
    “Горд съм и радостен да видя толкова много ентусиазирани и запалени деца по спорта. Продължавайте да спортувате, за да изпитате истинските ползи, които плуването носи след себе си”, каза зам.-министър Павлов. 
    По време на турнира Павлов награди най-добрия състезател на клуба – талантливият Бранимир Павлов, като му пожела още много успехи. 
    Председателят на “НСК Олимп” Емил Милков благодари на ММС за партньорството и реализацията на програмата през 2019г. – “Научи се да плуваш”. 
    Коледният турнир има за цел да популяризира плувния спорт сред децата, да допринесе за развитието му и да даде възможност на участниците да демонстрират натрупаните умения във водната среда през изминалата година.

Водещи новини

Времето