Скъпи колеги,
За мен е чест и удоволствие да ви поздравя с професионалния празник на строителя – Димитровден. През тази година постигнахме много, работеше се с голямо натоварване и резултатите са видими, дори и за скептиците. Искам да благодаря на всички, които вложиха сърцето си, своите знания и умения в своята професия. В дните за равносметка като днешния, щом погледнем след себе си, виждаме все повече нови пътища, обновени жилищни и обществени сгради, модерни и красиви училища, булеварди и паркове. Всичко това нямаше да е възможно без неуморния труд на всички. Ще продължаваме да работим активно по нашите приоритети – и в пътното строителство, и по ВиК проектите, и за балансираното развитие на регионите. Уверена съм, че общите ни усилия ще продължат да дават добри резултати.
Честит празник!
Инж. Петя Аврамова,
министър на регионалното развитие и благоустройството