Професионален празник на строителя

Професионален празник на строителя

Скъпи колеги,
За мен е чест и удоволствие да ви поздравя с професионалния
празник на строителя – Димитровден.
През тази година постигнахме много, работеше се с голямо
натоварване и резултатите са видими, дори и за скептиците.
Искам да благодаря на всички, които вложиха сърцето си, своите
знания и умения в своята професия.
В дните за равносметка като днешния, щом погледнем след себе си,
виждаме все повече нови пътища, обновени жилищни и обществени
сгради, модерни и красиви училища, булеварди и паркове.
Всичко това нямаше да е възможно без неуморния труд на всички.
Ще продължаваме да работим активно по нашите приоритети – и в
пътното строителство, и по ВиК проектите, и за балансираното развитие на
регионите.
Уверена съм, че общите ни усилия ще продължат да дават добри
резултати.
Честит празник!

Инж. Петя Аврамова,
министър на регионалното развитие и благоустройството

Водещи новини

Времето