Военнослужещи от Сухопътните войски ще извършат разузнаване и обезвреждане на невзривен боеприпас, открит в коритото на р. Мараш в района на гр. Стралджа, област Ямбол
Военнослужещите действат на основание отправено искане на главния секретар на МВР и по разпореждане на командира на Сухопътните войски генерал-майор Михаил Попов.