Водолази от ВМС демонстрираха възможностите на подводен движител
Демонстрацията бе част от официалната церемония по приемане на подводния движител, която се състоя днес в пункт за базиране Варна. Такова оборудване за първи път се получава във военния флот. То е дарение от фирма „Яхт–инженеринг” ЕООД.