След гостуването си в световната квалификация срещу Беларус, "А" националният отбор на България ще се завърне в София на 10 юни. Очаква се отборът да бъде на Терминал 2 около 6 часа сутринта.
Отдел "Връзки с обществеността и медии"
След гостуването си в световната квалификация срещу Беларус, "А" националният отбор на България ще се завърне в София на 10 юни. Очаква се отборът да бъде на Терминал 2 около 6 часа сутринта.
Отдел "Връзки с обществеността и медии"