Над 300 деца станаха част от футболен фестивал

Над 300 деца станаха част от футболен фестивал

В периода между 9 и 16 май 2016 г. се проведе Фестивал на детските градини в Област Монтана. Фестивалът бе организира от ОС на БФС Монтана със съдействието на Програма “Grassroots” към Българския футболен съюз.

 

Участие взеха над 300 деца - 10 детски градини от Монтана (148 деца), 6 детски градини от Лом (97 деца), 4 детски градини от Берковица (76 деца).

Фестивалът се провежда за втора поредна година като ефектът върху увеличаването на числеността на участниците в първенствата по Футбол 5 е осезаем, като свидетелдство за това е включването на 3 нови отбора в сравнение с турнира през 2015 година.

Отдел "Връзки с обществеността и медии"

Водещи новини

Времето