5 клуба получиха лиценз за европейските турнири

5 клуба получиха лиценз за европейските турнири

Лицензионната комисия на Българския футболен съюз даде зелена светлина на 5 български клуба за участие в европейските клубни турнири през сезон 2013-2014. Това са "Левски", "Лудогорец", ЦСКА, "Ботев" (Пловдив) и "Берое". До няколко дни ще бъдат обявени и лицензите за вътрешното първенство.

 

Отдел "Връзки с обществеността и медии"