Българският футболен съюз изразява своята благодарност към ПФК "Литекс", неговите служители и град Ловеч, които направиха всичко възможно за перфектното домакинство на финалния мач в турнира за Купата на България на 15 май. След драматична победа с дузпи пред 7000 зрители по трибуните на Градския стадион в Ловеч носител на трофея стана "Берое" (Стара Загора), а негов подгласник "Левски". В отлично взаимодействие с Професионалната футболна лига БФС отбелязва с удовлетворение, че се получи един истински футболен празник, не без съдействието и на двата клуба-финалисти. Българският футболен съюз изразява надеждата си, че в бъдеще все по-често феновете по стадионите у нас ще стават свидетели на такива емоционални мачове.
Отдел "Връзки с обществеността и медии"