БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно-техническа комисия
Решение -18.04.2013г.
-Оставащите домакински срещи на ПФК „Локомотив” София от пролетен полусезон на 2012/13 "NEWS7 футболно първенство" „А” ФГ и турнира за купа България, ще се проведат на ст. „Локомотив” кв. Надежда. За зрители ще бъдат отворени сектор „А” и сектор „Г” за привърженици на отбора гост.
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/