Временно няма да може да се извършва плащане на задължения през портала на Пътна полиция по електронен път

Временно няма да може да се извършва плащане на задължения през портала на Пътна полиция по електронен път

Ограничението е от 17.30 часа днес до 8 часа на 8 юни

Главна дирекция „Национална полиция“ информира, че от 17.30 часа днес до 9 часа на 8 юни поради профилактика се спира достъпът до Автоматизираната информационна система „Управление на наложени глоби по наказателни постановления и извършване на плащания по тях през Интернет” и до Портала за електронни административни услуги – Задължения по документи, издадени от „Пътна полиция“ – МВР.

МВР поднася извинения на потребителите на услугата за причиненото неудобство.