Ръководството на ОДМВР - Ямбол удостои с грамоти за доблест четирима ученика от областния град

Ръководството на ОДМВР - Ямбол удостои с грамоти за доблест четирима ученика от областния град

Днес пред съучениците им комисар Георги Кючуков връчи на четирите деца грамоти от ръководството на ОДМВР – Ямбол за проявената висока гражданска отговорност и доблест. Пожелавайки им здраве и много успехи, началникът на отдел „Охранителна полиция“ подчерта, че постъпките на момчетата са достойни за уважение и пример за подражание от малки и големи. На 21 май шестокласниците Ангел Христов от ПМГ „Атанас Радев“ и  Георги Колев от ОУ „П.Р.Славейков“ намират дамска чанта с пари, лични документи и вещи. Двамата без колебание веднага предават чантата на служители от РУ- Ямбол. Скоро собсвеничкатае установена и получава изгубените си вещи. Дни по-късно - на 30 май, двама петокласници -  Мартин Недев и Пламен Костадинов от ОУ „П.Р.Славейков“,  намират мобилен телефон и го предават на полицията. Много скоро собственикът е установен, за да получи изгубената си вещ.