Омбудсманът Мая Манолова запозна ученици от две столични училища с работата на институцията, покани ги като доброволци във кампанията „Великден за всеки“

Омбудсманът Мая Манолова запозна ученици от две столични училища с работата на институцията, покани ги като доброволци във кампанията „Великден за всеки“
19 април 2019 г.

Водещи новини

Времето