Министър Петя Аврамова ще посети Враца

Министър Петя Аврамова ще посети Враца

Министърът на регионалното развитие и благоустройството инж. Петя Аврамова ще проведе днес във Враца открит граждански диалог с жителите на областта на тема „Регионално развитие”. Дискусията ще започне в 17 часа в Градската концертна зала на Община Враца. По време на срещата ще бъдат представени реализираните проекти и предоставената безвъзмездна финансова помощ за регионално развитие на област Враца.