Минен ловец „Цибър“ се завърна от участие в българо-румънско учение
Корабът и екипажът бяха посрещнати от командира на Военноморските сили контраадмирал Митко Петев. В приветствието си контраадмирал Петев поздрави екипажа за отлично изпънените задачи и с успешното завършване на плаването.