Премиерите Борисов и Медведев проведоха разговор на четири очи в сградата на Министерския съвет, последван от пленарна среща на двете делегации. Основните теми, които бяха обсъдени между българската и руската страна са свързани със сътрудничеството в енергетиката, икономиката и туризма.
Изявленията на двамата премиери може да видите тук:
Видео
05.03.2019