Изявления на премиерите Бойко Борисов и Дмитрий Медведев, след срещата им в Министерския съвет

Изявления на премиерите Бойко Борисов и Дмитрий Медведев, след срещата им в Министерския съвет

Премиерите Борисов и Медведев проведоха разговор на четири очи в сградата на Министерския съвет, последван от пленарна среща на двете делегации. Основните теми, които бяха обсъдени между българската и руската страна са свързани със сътрудничеството в енергетиката, икономиката и туризма.

Изявленията на двамата премиери може да видите тук:

 

Видео

05.03.2019
 

Водещи новини

  • bTV
  • /

Времето