Мая Манолова награждава деца, дарили коса за болни малчугани

Мая Манолова награждава деца, дарили коса за болни малчугани
31 май 2016 г.


По случай 1 юни – Ден на детето, омбудсманът Мая Манолова ще посети град Казанлък, за да подкрепи инициативата „Надеждата е красива“, в която деца даряват коса за изработване на перуки за свои връстници с онкологични заболявания.


В 9.30 часа общественият защитник ще гостува във фризьорския салон на организатора на кампанията Станимир Нанчев – Стенли / ул. „Иван Вазов“ № 4/ и ще връчи почетни медали „Добро сърце“ на всички малчугани, включили се в благородното начинание.


По-късно омбудсманът ще участва и в тържеството по случай детския празник на градския площад, след което ще посети двата центъра за настаняване на деца от семеен тип, намиращи се в ЖК „Изток“, ул. „Петьо Ганин“.


Водещи новини

Времето