Председателят на парламента Цвета Караянчева и народни представители участваха във възпоменателната церемония в София по повод 146 години от гибелта на Васил Левски

Председателят на парламента Цвета Караянчева и народни представители участваха във възпоменателната церемония в София по повод 146 години от гибелта на Васил Левски
Председателят на Народното събрание Цвета Караянчева и народни представители участваха във възпоменателната церемония в София по повод 146 години от гибелта на Васил Левски.

Пред паметника на Апостола на свободата бяха поднесени венци и цветя. С минута мълчание десетки граждани и политици почетоха паметта на Васил Левски.

Водещи новини

Времето