Министърът на регионалното развитие и благоустройството Петя Аврамова ще участва днес в дискусия „Европа в нашия дом“ в гр. Видин. Акцент в нея ще е регионалното развитие и значението на европейската солидарност.
Събитието ще се проведе днес, 19 февруари, от 16.00 часа в Конферентния център на Областна администрация Видин.