Министърът на регионалното развитие и благоустройството Петя Аврамова ще участва днес в дискусионен форум, който ще се проведе в рамките на Общото събрание на Националното сдружение на общините в Република България.
Форумът на тема „Европейски, национални и местни приоритети“ ще се проведе от 15.30 часа в хотел „Рамада“, гр. София.
Участието на министър Аврамова е в панел 1: „Европейска и национална визия за развитието на общини и региони“.