Тази събота (30. 03. 2013г.) от 10, 30 часа УМБАЛСМ Н. И. Пирогов ще обяви началото на Националнатапрограма Детско здраве Пирогов. Стартът й ще даде изпълнителният директор на болницата доц. д-р Стоян Миланов.
УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов" стартира Национална програма "Детско здраве "Пирогов""