Министърът на регионалното развитие и благоустройството Лиляна Павлова ще участва в седмата годишна среща на бизнеса с правителството.
Тя ще се проведе на 3 декември, понеделник, в хотел „Шератон“.
Във втория панел на конференцията тя ще даде отговор на въпроса „Новите пари от Европа – накъде след магистралите?“. Участниците в него ще започнат своите дискусии в 12 часа.
Министър Павлова ще участва в годишната среща на бизнеса с правителството