На 18 февруари, понеделник, министърът на регионалното развитие и благоустройство Лиляна Павлова ще присъства на тържествена церемония в гр. Бургас. Поводът е освещаването на 67 нови автобуса.
Превозните средства, с които ще се подобри състоянието на обществения транспорт в града, са закупени в рамките на интегриран проект, финансиран от Оперативна програма „Регионално развитие“ 2007-2013. Неговата стойност е 131 181 116,83 лв.
Събитието ще се състои на 18.02.2013 г. от 12.00 часа на паркинга зад административната сграда на „Бургасбус“ ЕООД.
Министър Павлова ще присъства на церемония за освещаване на нови автобуси