На 17 юни, понеделник, от 9.30 часа, министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева ще открие семинар по проект „Подкрепа на реформата в отрасъл ВиК“. Срещата ще се проведе в зала „Опал“ на хотел „Принцес“.
В нея ще участват представители на държавни институции, областни администрации, ВиК дружества и професионални организации и сдружения, ангажирани в реформата в отрасъл ВиК.
Пред тях ще бъдат представени междинните резултати от изпълнението на проекта. Той се финансира от Оперативна програма „Околна среда 2007-2013 г.“.
Министър Терзиева ще открие семинар по проект „Подкрепа на реформата в отрасъл ВиК“