Министър Терзиева ще открие конференция за АМ „Тракия“

Министър Терзиева ще открие конференция за АМ „Тракия“

На 29 юли, понеделник, министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева ще открие национална конференция на тема „Добрите практики при изграждането на АМ „Тракия“ лотове 2, 3 и 4“. Форумът се провежда в рамките на проект „Доизграждане на АМ „Тракия“ лот 2, 3 и 4”, съфинансиран от Кохезионния фонд на Европейския съюз и държавния бюджет чрез Оперативна програма „Транспорт“ 2007-2013 г.

Събитието е фокусирано върху добрите практики при изграждането на АМ „Тракия“. В него ще участват председателят на Управителния съвет на Агенция „Пътна инфраструктура“ инж. Лазар Лазаров, представители на държавни ведомства, строителни компании и експерти в пътното строителство. 


Уважаеми колеги, 
Събитието е на 29 юли от 9.30 ч. в хотел „София Хотел Балкан“ (Шератон), зала Средец.
 

Водещи новини

  • bTV
  • /

Времето