Официалното откриване е на 30.03.2011г. от 10.30 часа.
За първа година, от 29 до 31 март 2011г. в гр. Пловдив, ще се проведе Републиканско първенство по футзал за служители на МВР. Организатори на проявата са „Спортна асоциация” и „Клуба по плажен футбол и футзал” на МВР.
Срещите ще се играят в залата на Европейският колеж по икономика и управление. Участие са заявили 12 отбора от дирекциите на МВР.
Официалното откриване е на 30.03.2011г. от 10.30 часа.