Криминалисти на СДВР разследват сигнал за грабеж

Криминалисти на СДВР разследват сигнал за грабеж

Престъплението е извършено в заложна къща, по първоначални данни оттам е откраднато около 1,5 кг злато

Столичната полиция разследва сигнал, подаден снощи около 22.00 часа. По думите на служител на заложна къща в жк: „Дружба”, в сградата нахлули двама маскирани и въоръжени, заплашили го с пистолет и отнели около 1,5 кг златни накити.
На място е извършен оглед. Образувано е досъдебно производство.
Случаят се разследва от криминалисти от СДВР.