Министър Терзиева ще посети област Бургас

Министър Терзиева ще посети област Бургас
Министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева ще посети област Бургас във вторник, 25 февруари 2014г.
От 10.30 часа министър Терзиева ще разгледа Музея на солта в град Поморие. Проектът е финансиран с малко над 1, 8 млн. лв. по Оперативна програма „Регионално развитие“ 2007-2013г.
От 11.30 часа в Бургас,  в зала „Компас“ на  хотел „България“, министърът на регионалното развитие ще проведе среща-дискусия с представители на браншови камари, неправителствени организации и общественици. 
В 13.00 часа министър Терзиева ще проведе среща с областния управител на Бургас Павел Маринов в сградата на Областна администрация, където ще се проведе брифинг за представителите на медиите.
 

Водещи новини

  • bTV
  • /

Времето