Министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева ще открие Дискусионен форум на тема „Проектиране на пътната част на подучастъците на Лот 3 на АМ „Струма”.
Събитието ще се състои утре, вторник, 11.03.2014г., от 10.00 часа в Университет по архитектура, строителство и геодезия, гр.София /заседателна зала 205 на Хидротехнически факултет/.