Министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева ще участва в церемонията по въвеждане в експлоатация на 8 нови тролейбуса по линии на столичния градски транспорт, по покана на кмета на Столична община Йорданка Фандъкова.
Събитието ще състои утре, 4 април, от 10 часа на пл. „Александър Невски“ (пред централния вход на храм-паметника „Св. Александър Невски“).
Превозните средства са първият транш от договорените общо 50 тролейбуса по проект „Интегриран столичен градски транспорт“, изпълняван по Оперативна програма „Регионално развитие“ 2007-2013 г.