„Искам да работим в диалог с неправителствените организации и вярвам, че вървим в една посока“. Това каза министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева на среща с представители на неправителствения сектор, на работодателски организации, на общини.
Участниците в срещата обсъдиха възможните мерки и форми, които да бъдат въведени във Втория план за действие по инициативата „Партньорство за открито управление“.
„Всички заедно, работейки активно можем да изработим добър и работещ документ“, заяви министърът и съобщи, че Планът ще бъде изработен съвместно с междуведомствената работна група.
Договорено бе през м. май да се проведе нова среща, съвместно с представители на междуведомствената работна група, на която дискусията по подготовката на Плана ще продължи.
Десислава Терзиева: Правителството работи в диалог с неправителствения сектор