Утре, 17 май, министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева ще даде старт на строителството на втория етап от магистралния водопровод за община Аврен.
Церемонията ще се проведе от 14.30 часа в близост до пътя Варна – курортен комплекс „Камчия“, в землището на село Близнаци.
Министър Терзиева ще даде старт на строителството на втория етап от магистралния водопровод за община Аврен