Министър Терзиева ще даде старт на строителството на втория етап от магистралния водопровод за община Аврен

Министър Терзиева ще даде старт на строителството на втория етап от магистралния водопровод за община Аврен

Утре, 17 май, министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева ще даде старт на строителството на втория етап от магистралния водопровод за община Аврен.
Церемонията ще се проведе от 14.30 часа в близост до пътя Варна – курортен комплекс „Камчия“, в землището на село Близнаци.


 

Водещи новини

Времето