Министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева ще посети област Сливен

Министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева ще посети област Сливен

На 19 май, понеделник, министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева ще посети област Сливен.

В 9.15 часа регионалният министър ще инспектира ремонта на третокласния път III-5305 с. "Калояново" – с. Жельо войвода.

В 10.00 часа министър Терзиева ще проведе среща с кмета на община Сливен Кольо Милев и областният управител Корнелий Желязков в сградата на Областна администрация.

В 11.00 часа министър Терзиева ще открие официално благоустроения градски парк "Юнак" в Сливен. Паркът е обновен със средства по Оперативна програма „Регионално развитие“ 2007-2013 г. на обща стойност 4,6 млн. лв.

В 11.30 министър Терзиева ще открие официално Центъра за настаняване от семеен тип в квартал "Сини камъни", изграден със средства по ОП „Регионално развитие“ 2007-2013 г.

В 13.30 часа Десислава Терзиева ще посети и пречиствателната станция за питейни води.

Водещи новини

Времето