Утре, 9 октомври, 13 часа в читалище „Слънце” в Ихтиман
Срещата е инициирана от местните земеделски производители. Поводът – добрите резултати от съвместните действия на служителите от ОДМВР- София и жандармерията, в резултат на които кражбите на селскостопанска продукция в района бяха сведени до минимум.
Проблемите с охраната на горите от държавния и общинския горски фонд, както и съвместните операции на жандармерия и горски служители, довели до изземването на незаконно добита дървесина, също ще бъдат тема на срещата с министъра на вътрешните работи.